Recenzja Nail Artist

post w trakcie przygotowań...

Kochane, 
wiele z Was prosiło mnie o recenzję produktów Nail Artist. Na wstępie zaznaczę iż jest to jak najbardziej subiektywna ocena produktów.

Żele można zakupić w sklepie http://sklep.paulinapastuszak.pl zarówno w wersji demonstracyjnej jak i pełnowymiarowej. 

Zawartość zestawu demonstracyjnego  (4 żele x 6g - cena 72,50zł)
Pure COLOR white (wartość żelu 43,00zł)
Cover PINK
Snow WHITE
SO SOFT

Ceny produktów pełnowymiarowych na dzień 05.11.2013
15g 94,90zł
30g 139,90zł
60g 249,90zł

Żele przychodzą w czarnych, płaskich, o średnicy 5cm, czarnych pojemniczkach, wypełnionych do połowy, co stanowi jak najbardziej odpowiednik 6g. Zawartość każdego z nich w zupełności wystarczy na stworzenie od kilku do kilkunastu stylizacji w zależności od celu do jakiego zostanie przeznaczony. Pojemniczki są czarne przez co mocno zniekształcają naturalne kolory żeli.
Pierwszy z nich 

Cover PINK - konsystencja średnio gęsta, rewelacyjne krycie przy cienkiej warstwie oraz świetne możliwości cieniowania produktu - GODNY POLECENIA!

Snow WHITE konsystencja gęstej śmietany, żel mocno ale nie silnie na pigmentowany  pozwalający na stworzenie idealnej linii uśmiechu bez przecierania. Ja jednak preferuję żele rzadkie stąd też ten produkt mnie nie zachwycił, natomiast z pewnością przypadnie do gustu osobom pracującym na żelach gęstych.SO SOFT żel o konsystencji zbliżonej do Cover PINK tj. średnio gęstej o zabarwieniu mleczny. Kolorem porównywalny z matową szybą ;-) W kwestii zabarwienia jest idealnym odpowiednikiem akrylu Charisma Nail Innovations NATURAL. Jedyne zastosowanie przy którym mi się sprawdził to podkład pod kolor czyli pod zdobienia permanentne.

"Żel o tak idealnej konsystencji, że trudno sobie wyobrazićłatwiejszą aplikację. Bardzo wytrzymały, znakomicie wypełnia ubytki inierówności na naturalnej płytce paznokcia. Klientkom z pewnością spodoba sięjego delikatny brzoskwiniowy kolor, który perfekcyjnie dopasowuje się doodcienia każdej płytki paznokcia."

i ostatni z żeli zdecydowanie NUMBER ONE i mój faworyt

Pure COLOR white żel o konsystencji rzadkiej śmietany bardzo silnie na pigmentowany. Rewelacyjnie sprawdzający się przy stylizacjach permanentnych. Nie pozostawia warstwy dyspersyjnej i wykazuje wysoki (4/5) poziom nabłyszczenia. Żel nakładamy 2 cieniutkimi wręcz minimalnymi warstwami. 
Użyłam go co najmniej do 6 stylizacji przy czym zużycie jest naprawdę znikome wręcz żadne.

"Bardzo nasycone, żywe, intensywne kolory. Wystarczy jedna warstwa, by uzyskać pełne krycie  - bez problemu można je kłaść pod żel nabłyszczający (oszczędzając czas i materiały).


1 komentarze :

 

Certyfikaty

Łączna liczba wyświetleń

KONTAKT

e-mail: madziaams@gmail.com

07472103491 (UK)

Manchester M9

poniedziałek - piątek godz.10:00 - 20:00 (ostania usługa godz 18:00)

sobota godz godz. 10:00 -20:00


Flickr Photostream