Recenzja lakierów Eclair Nails

Pod namową kilku koleżanek po fachu zdecydowałam się na napisanie recenzji lakierów Eclair Nails, które kilka miesięcy temu zrewolucjonizowały rynek lakierów. Eclair Nails to i jako jedna z pierwszych firm wprowadziła na Polski rynek lakiery termiczne, czyli zmieniające kolor na paznokciach pod wpływem temperatury. Lakiery zmieniające barwy od mocno nasyconych przez ombre po subtelne pastele. O lakierach Eclair pisały takie pisma jak Metro, Moda czy typowe pismo branżowe Paznokcie. 
Zabawa zaczyna się z Eclair
Lakiery zmieniające kolor pod wpływem temperatury, usuwany przy użyciu zmywacza do paznokci.
Obserwuj fascynującą przemianę kolorów na swoich paznokciach w zależności od temperatury Twoich dłoni.
Cudowna paleta barw pozwoli zapomnieć Ci o meczącym dniu , zaobseruj co się dzieje na Twoich paznokciach,
zaskocz wszystkich kolorem ;))

BRZOSKWINIOWO - BANANOWY
poj. 12 ml" 

cena 22,00 złOcena ogólna:

Rzadka konsystencja.
Ten kolor dla pełnego krycia wymaga aplikacji 3 cienkich warstw i jest to jedyny minus.
Lakier jest bardzo wrażliwy na zmianę temperatur i już podczas malowania zmieniał kolor z morelowego na pastelowy żółty.
Plaski pędzelek można śmiało przyrównać do tego występującego w lakierach O.P.I.  chodź osobiście jestem zdania że jest to jego lepsza wersja ;-)  Pędzelek posiada zdecydowanie bardziej miękki, bardziej sprężysty włosie, bardzo ładnie rozkładające się pod naciskiem pięknie wykańczając linię włosa przy skórkach.Dla lepszego oddania jego struktury poniżej prezentuję zdjęcie.
Estetyka buteleczki bardzo zbliżona do znanej firmy lakierów Ciate  i typowa dla tej firmy słodka kokardka.
Czas wysychania 15-20min

drugi z recenzowanych lakierów to

03 COLOUR OF SANDSColours of sands. Niepowtarzalna kolekcja Experess Manicure! Wystarczy Tylko jedna warstwa by uzyskaćidealny efekt ,a wysycha w mgnieniu oka. Zaskakujący efekt matowego lakieru z błyszczącymi drobinkami. Zakochasz się od pierwszego wejrzenia.Pojemność 12ml"cena 22,00 zł

Krótka recenzja tego lakieru pojawiła się już wcześniej http://ma-dzia.blogspot.com/2013/10/recenzja-opi-oraz-eclair.html

Ocena ogólna:

Rzadka konsystencja, chodź przez zawartość typowych dla lakierów piaskowych drobinek może się wydawać nieco bardziej gęsta.
Kolory piaskowe pozwalają na aplikację jednej warstwy dla pełnego krycia.
Tworzy nieco grubszą warstwę w porównaniu do typowych lakierów z racji swojej struktury i powierzchni piasku.
Plaski pędzelek można śmiało przyrównać do tego występującego w lakierach O.P.I.  chodź osobiście jestem zdania że jest to jego lepsza wersja ;-)  Pędzelek posiada zdecydowanie bardziej miękki, bardziej sprężysty włosie, bardzo ładnie rozkładające się pod naciskiem pięknie wykańczając linię włosa przy skórkach.
Estetyka buteleczki bardzo zbliżona do znanej firmy lakierów Ciate  i typowa dla tej firmy słodka kokardka.
Rewelacyjnie szybki czas wysychania max 5  min


1 komentarze :

  1. Faktycznie zupełnie inna opinia niż moja, nie wiem może trafił mi się felerny ?! Mam jeszcze chameleon ale nie miałam okazji jeszcze używać.
    U mnie piasek nie sprawdził się w ogóle, jak lubię piaski i mam ich wiele ten z Eclair odpryskiwał po 1,5 godzinie od nałożenia..

    OdpowiedzUsuń

 

Certyfikaty

Łączna liczba wyświetleń

KONTAKT

e-mail: madziaams@gmail.com

07472103491 (UK)

Manchester M9

poniedziałek - piątek godz.10:00 - 20:00 (ostania usługa godz 18:00)

sobota godz godz. 10:00 -20:00


Flickr Photostream