RECENZJA O.P.I. oraz Eclair


Eclair Nails Colours of Sands Nails polish 03 cena 22,00zł  http://www.eclair-nail.com/sklep/03-colour-of-sands-p-567.html
"Colours of sands. Niepowtarzalna kolekcja Experess Manicure! Wystarczy Tylko jedna warstwa by uzyskać
idealny efekt ,a wysycha w mgnieniu oka. Zaskakujący efekt matowego lakieru z błyszczącymi drobinkami. Zakochasz się od pierwszego wejrzenia.
Pojemność 12ml"

O.P.I. Nail Lacquer Alpine Snow z kolekcji lakierów "Matte" http://www.opinails.pl/kolekcje/matte/
"KOLEKCJA MATTE BY O.P.I JEST ABSOLUTNĄ NOWOŚCIĄ NA RYNKU ŚWIATOWYM POD WZGLĘDEM INNOWACYJNOŚCI I ORYGINALNOŚCI
Nowe odcienie ukazują paznokcie w nowej, matowej odsłonie! To niezwykle odważny wizerunek, zwłaszcza dla tradycjonalistek. Matowy paznokieć sprawia wrażenie pokrytego pudrem transparentnym, to intrygujący widok! Z całą pewnością będzie idealny dla odważnych, pewnych siebie kobiet, chcących podkreślić odmienność swojego stylu. "

O.P.I. Nail Lacquer Red Lights Ahear ...Where? z kolekcji lakierów "Holland" http://www.opinails.pl/kolekcje/holandia/
"HOLANDIA TO KRAJ TYSIĄCA BARW.
Zaczynając od żywych odcieni tulipanów, które na dorodnych klombach tworzą barwne kompozycje z innymi kwiatami, poprzez wiatraki malowniczo wkomponowane w zielone wzgórza i piękne, przeplatające się kanały, po których pływają kolorowe łodzie.
W Holandii kolor jest magiczny. Tworzą go nawet tysiące rowerów, kamienice i małe domki oraz oczywiście ludzie – naprawdę niezwykle barwni!
Urok tego kraju kojarzy się z wiosną i latem, jest nieprawdopodobnie energetyczny. Dlatego stał się inspiracją do stworzenia wiosenno - letniej kolekcji O.P.I na 2012 rok – mówi Suzi Weiss- Fischmann, wiceprezes i dyrektor artystyczny O.P.I. Holandia ma wyjątkowy, unikalny charakter. Odczuwa się tu atmosferę otwartości na tle niewiarygodnego piękna architektury i krajobrazu. 12 letnich odcieni lakierów z najnowszej kolekcji w idealny sposób odzwierciedlają panujący tam klimat. Kolory są mocno nasycone i wyraziste. Znajdziemy tu ciepłe barwy, jak intensywny pomarańczowy, czerwony, koralowy i różowy oraz nieco chłodniejsze, jak błękitny, kremowo - zielony czy fioletowy. Jest też kilka kolorów natury. Do wielu kolorów dodano płatki masy perłowej, dzięki czemu kolory mają jeszcze większą głębię.
Kolory z kolekcji Holandia będą absolutnym hitem wiosną i latem 2012 roku. Na światowych wybiegach pokazano już kolekcje największych projektantów i widać wyraźnie, że dominuje soczysty KOLOR oraz piękne i zwiewne SUKIENKI – ku uciesze panów !!!"

Ocena ogólna kolorów O.P.I. :
Rzadka konsystencja
 Wymaga nałożenia 2 warstw. Przy pojemności 15ml zastosowano zdecydowanie lepszy pędzelek, długi, płaski świetnie równomiernie rozprowadzający kolor.  W przypadku pojemności 3,7ml pędzelek jest długi, okrągły nieco trudniej jest rozprowadzić kolor równomiernie. 
Czas wysychania, ok. 15min.

Ocena ogólna lakieru Eclair :
Rzadka konsystencja, BARDZO szybki czas wysychania
 Rewelacyjne krycie już przy nałożeniu 1 warstwy. 
Bardzo dobra trwałość lakieru
Tworzy nieco grubszą warstwę w porównaniu do typowych lakierów z racji swojej struktury i  powierzchni piasku. 0 komentarze :

Prześlij komentarz

 

Certyfikaty

Łączna liczba wyświetleń

KONTAKT

e-mail: madziaams@gmail.com

07472103491 (UK)

Manchester M9

poniedziałek - piątek godz.10:00 - 20:00 (ostania usługa godz 18:00)

sobota godz godz. 10:00 -20:00


Flickr Photostream