WAZNE INFORMACJE

Założeniem oraz głównym celem jest zapewnienie najwyższej jakości wykonywanych usług oraz wzorowe zachowanie zasad higieny i bezpieczeństwa . Jednocześnie kieruję do Państwa istotne informacje oraz zagadnienia , zachęcając do zapoznania się z nimi.

Przy korzystaniu z usługi przedłużania i stylizacji paznokci proszę o zwrócenie uwagi na:
- uprawnienia osoby wykonującej usługę. Profesjonalna stylistka posiada odpowiednie dokumenty (Certyfikat-Dyplom) z widoczną pieczątką firmową (podany NIP) jednostki szkolącej oraz podpisami - poświadczającymi przebyte szkolenie w tym zakresie.
- higienę panującą w gabinecie. W zasięgu miejsca pracy powinny znajdować się odpowiednie preparaty do dezynfekcji powierzchni, narzędzi oraz skóry.
Przed wykonaniem zabiegu narzędzia (pilniki), powierzchnia pracy(biurko, stolik) mają być dokładnie zdezynfekowane. Dotyczy to również Twoich dłoni jak i stylistki. Usługa wykonana jest w jednorazowych rękawiczkach.
Pilniki użyte podczas usługi są jednorazowe lub przeznaczone wyłącznie dla Ciebie (podpisane imiennie i odpowiednio przechowywane). Unikniesz w ten sposób możliwych zakażeń.


Niska cena usługi nie zapewni wysokiej jakości użytych produktów. Stylistka powinna posługiwać się produktami certyfikowanymi, które odpowiadają wszystkim normom i wymogom UE.

Umiejętnie wykonana usługa wyklucza wszelkiego rodzaju uszkodzenia naturalnej płytki, oraz spowodowanie ran i otarć- zrobiła to osoba, która nieumiejętnie go wykonała.

Przy uwzględnieniu wszystkich podstawowych zasad budowy paznokcia przedłużonego, paznokcie są trwałe (2 - 4 tyg w zależności od tempa wzrostu płytki) do kolejnego uzupełniania. Tempo wzrostu płytki paznokciowej jest uwarunkowane wieloma czynnikami m.in.:
- wiek (szybszy wzrost paznokci następuję u dzieci)
- pora roku ( paznokcie szybciej rosną latem)
- dieta (powinna dostarczać podstawowych kwasów tłuszczowych)
- uszkodzenia macierzy (jest często źródłem czasowych lub nawet nieodwracalnych deformacji paznokcia, które mogą całkowicie zatrzymać wzrost płytki paznokciowej).

Wszelkie uszkodzenia paznokci (np. podpowietrzenia masy) , zgłoś jak najszybciej stylistce i pozostaw naprawę w jej rękach - przedłużający czas może prowadzić do zakażeń. Podpowietrzenia stanowią idealne środowisko (ciepłe, wilgotne) dla rozwoju bakterii, wirusów i grzybów.

Należy pamiętać, ze paznokcie są ozdobą, nie narzędziem. Samodzielnie nie zrywaj i nie usuwaj produktu! Nie przyklejaj klejem, nawet jeśli jest to tzw. klej do tipsów. Spowoduje to znaczne uszkodzenie płytki paznokcia.

Obowiązkiem stylistki jest poinformowanie klientki o odpowiednim serwisowaniu i dbaniu o przedłużone paznokcie.
Przede wszystkim stosowanie oliwki nawilżającej. Płytka paznokci jest częścią martwą komórek która przy dłużnych paznokciach żółknie, rogowacieje i odkształca się co powoduje odspojenia od masy żelowej/akrylowe. Dlatego tak ważne jest nawilżanie paznokci, wystarczy stosowanie 1x dziennie oliwki z wit. E.
 

Certyfikaty

Łączna liczba wyświetleń

KONTAKT

e-mail: madziaams@gmail.com

07472103491 (UK)

Manchester M9

poniedziałek - piątek godz.10:00 - 20:00 (ostania usługa godz 18:00)

sobota godz godz. 10:00 -20:00


Flickr Photostream