Lakiery hybrydowe

Koniec z odpryskiwaniem, smugami i długim czasem wysychania lakieru!
Mam przyjemność zaprezentować  zupełną nowość na polskim rynku – lakiery hybrydowe.Lakiery hybrydowe są hipoalergiczne, nie zawierają formaldehydu, toluenu i DBP. Kolor utrzymuje się na paznokciach +/-14 dni (a nawet do 4-5 tygodni na paznokciach stóp) z wysokim połyskiem i w około 10 min usuwa się go bez moczenia, piłowania i drylowania. Formuła lakiery hybrydowego jest cienka i elastyczna jak lakier do paznokci, czyli nie tylko wygląda naturalnie ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane wykończenie, które nie ulega zmatowieniu, ani odpryskiwaniu, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Czym jest lakier hybrydowy?

Jego innowacyjność polega na połączeniu w jednym produkcie najlepszych cech lakieru oraz żelu. Nakładany jest cienką warstwą jak lakier bez konieczności matowienia paznokci przed jego nałożeniem, następnie dzięki utwardzeniu w świetle UV nabiera sztywności i wysokiego połysku jak żel. Jest bezzapachowy i nieścieralny. Dzięki temu możesz się cieszyć idealnie trwałym kolorem przez 14 dni.

Czy lakier hybrydowy nie zniszczy moich paznokci?

Tym właśnie lakier hybrydowy różni się od tipsów i żeli. Jest nakładany cienką warstwą jak lakier bez konieczności matowienia płytki paznokciowej. Usuwa się go z paznokci w około 10 minut bez piłowania czy drylowania. Dzięki temu po zdjęciu Twoje paznokcie będą w idealnym stanie. Lakiery nie zawierają formaldehydu, toluenu, DBP, są bezzapachowe i nieścieralne. Nie powodują żadnej szkody dla naturalnej płytki paznokciowej.

Czym różni się hybrydowy manicure od klasycznego manicure?

Sam zabieg jest niemal identyczny. Różni się jedynie tym, że po nałożeniu każdej warstwy lakieru utwardzamy ją przez około 2 minut w świetle UV. Zabieg nie jest przez to znacząco dłuższy, gdyż w tym czasie nakładana jest kolejna warstwa lakieru na paznokciach drugiej dłoni.

Najważniejsze zalety lakierów hybrydowych

  • Manicure utrzymuje się przez 14 dni z wysokim połyskiem
  • Zdrowy dla paznokci
  • Czas usługi to 30 - 40 minut. Nie zniszczysz manicure zaraz po wyjściu od kosmetyczki. Po pedicure możesz od razu włożyć buty i iść do domu.
  • Paznokcie nie łamią się, końcówki nie rozdwajają

 

Certyfikaty

Łączna liczba wyświetleń

KONTAKT

e-mail: madziaams@gmail.com

07472103491 (UK)

Manchester M9

poniedziałek - piątek godz.10:00 - 20:00 (ostania usługa godz 18:00)

sobota godz godz. 10:00 -20:00


Flickr Photostream