GelColor by O.P.I

GelColor by O.P.I to najnowocześniejsza jak dotąd metoda światło-utwardzaldzanego zelu, zbudowanego z delikatnej siatki molekuł, przez które przenika powietrze i wilgoć. Tradycyjne techniki żelowe tworzą zamkniętą strukturę, dlatego paznokieć pozbawiony dostępu wilgoci zdecydowanie się osłabia. Taka delikatna struktura molekuł nie wpływa jednak nawytrzymałość żelu pa paznokciach. Prawidłowo nałożony GelColor utrzymuje się ponad 2 tyg. Nie odwarstwia się i jest elastyczny. Jego wilekim atutem jest połysk! Od momentu nałożenia do ostatniego dnia użytkowania nie zmienia swojego blasku i koloru. Jedną z najważniejszych informacji jest to , ze GelColor nie jest lakierem hybrydowym! Najnowocześniejsza technologia produktu, jakiego jeszcze nie było

To spełnienie marzeń stylisty paznokci o niezawodnym produkcie. To zachwyt klientek nad kolorem, połyskiem, ekspresowym wykonaniem zabiegu i absolutnym bezpieczeństwem dla paznokci!

Różnica między dotychczasowymi metodami trwałego (HYBRYDOWEGO) manicure’u, a żelem GelColor jest zniewalająca i widoczna natychmiast!Dla kogo jest 

GelColor OPI przeznaczony jest dla klientek z naturalną płytką paznokci, które chcą, aby lakier utrzymywał się na ich paznokciach przez bardzo długi czas i miał perfekcyjny połysk bez zarysowań.

Dla wszystkich kobiet, dla których KOLOR ma w życiu ogromne znaczenie.Co to jest 


GelColor nie jest lakierem hybrydowym! 

Jest delikatnym żelem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. Ta nowa generacja żelu powstała w laboratorium OPI i jest pierwsza na świecie!

* Brylantowy połysk, jakiego nie uzyska się żadną inną metodą!

* Błyskawiczne utrwalanie pod lampą LED – tylko 30 sekund!

* Nie niszczy płytki paznokcia przy nakładaniu oraz zdejmowaniu żelu. Nie wymaga polerowania paznokci!

?


0 komentarze :

Prześlij komentarz

 

Certyfikaty

Łączna liczba wyświetleń

KONTAKT

e-mail: madziaams@gmail.com

07472103491 (UK)

Manchester M9

poniedziałek - piątek godz.10:00 - 20:00 (ostania usługa godz 18:00)

sobota godz godz. 10:00 -20:00


Flickr Photostream