Recenzja: Skarpetki peelingująco -złuszczające Holika Holika

Skarpetki peelingująco - złuszczające Koreańskiej firmy Holika Holika to skerpetki (produkt przebadany dermatologicznie!)


Co to tak naprawdę jest? to skarpetki nasączone mieszanką kwasów (głównie 3 kwasy : mlekowy, glikolowy oraz salicylowy + mieszanka ekstraktów roślinnych), które pozostawiamy na stopach na ok 90-120 minut ( zależności od stopnia nasilenia zrogowacenia), ściągamy, zmywamy....
po 3-5 dniach następuje złuszczania martwego (zrogowaciałego) naskórka. Cały proces tj. od aplikacji produktu do czasu całkowitego złuszczenia twa max 10dni.

Zestaw przychodzi do Nas w puedełeczku...
 w jego skłąd wchodzą:
- para skarpetek,
- 2 saszetki z mieszanką kwasów
 Jest to produkt absolutnie nieporównywalny do kosmetycznego pedicuru!
Aplikacja:
1. na stopy nakładamy foliowe skarpetki wewnątrz których znajduje się dodatkowo włókninowe część.
2. do każdego z woreczków z osobna wlewamy załączoną saszetkę. Zawiązujemy. Dla lepszego efektu oraz komfortu warto dodatkowo nałożyć bawełniane skarpetki.
3. Po upływie 1,5h (90min) ściągamy skarpetki oraz opłukujemy stopy w wodzie.
4. Po upływie 3-5 dni następuje proces złuszczania który wyglądem przypomina odparzenia stopy. Cały proces trwac bedzie do 10-14 dni od momentu aplikacji produktu. Przez kolejne dni będzie odkrywana zdrowa, miękka skóra.


To co jest warte uwagi:

- cały zabieg przebiega zupełnie bezboleśnie. Jedyny odczuwalny dyskomfort (chodź nie dla wszytskich) to chłód podczas 1,5h aplikacji produktu, dlatego dla własnego komfortu zalecam dodatkowe bawełnaine skarpetki.
- cena zdecydowanie niższa od gabinetowego kosmetycznego pedicure,
- efekt niepodważanie lepszy. Usuwany jest tylko martwy naskórek, nie występują żadne podrażnienia, co więcej złuszcza również niewielkie modzele! Złuszczanie martwego naskórka następuje na całej powierzchni stopy (w okolicach palców, śródstopia...)
- po zakończeniu kuracji, dla podtrzymania efektu warto zachować systematyczność w stosowaniu kremów z mocznikiem. Ja pominełam ten efekt a mimo to nadal po upływie 5 tyg cieszę się pięknymi stopami.

Zachęcam również do renenzji
cz.1 http://nissiax83.blogspot.co.uk/2014/04/skarpetki-peelingujace-czy-to-naprawde.html
cz.2 http://nissiax83.blogspot.co.uk/2014/04/skarpetki-peelingujace-czy-to-naprawde_14.html0 komentarze :

Prześlij komentarz

 

Certyfikaty

Łączna liczba wyświetleń

KONTAKT

e-mail: madziaams@gmail.com

07472103491 (UK)

Manchester M9

poniedziałek - piątek godz.10:00 - 20:00 (ostania usługa godz 18:00)

sobota godz godz. 10:00 -20:00


Flickr Photostream